Tatung TRIVIEW TS17R-MU02 17" LCD Touchscreen Monitor - 5:4 - 6 ms - 5-wire Resistive - 1280 x 1024 - 16.2 Million Colors (6-bit) - 700:1 - 300 Nit - USB - VGA - 3 Year
Reliable dual monitors
  • Size : 17" - 20"17" - 20"
  • Monitor Type : LCD
  • Max Resolution : 1280 x 10241024 x 768
  • Features : Touch ScreenUSB Relay
Touch Monitor - By Tatung - Compare Prices, Reviews and ...
Tatung TRIVIEW TS17R-M02 17" LCD Touchscreen Monitor - 5:4 - 6 ms - 5-wire Resistive - 1280 x 1024 - Adjustable Display Angle - 1 6.2 Million Colors - 700:1 - 300 Nit Tatung TRIVIEW TS17R-MU02 17" LCD
LCD Monitor Touch Screen - By Tatung - Compare Prices ...
1280 x 1024 - Adjustable Display Angle - 16.2 Million Colors - 700:1 - 300 Nit - Speakers - USB - VGA - Black - 3 Year, Tatung TLTM-19AD 19" LCD Monitor, Tatung TRIVIEW TS17R-MU02 17" LCD Touchscreen